Grupper 12 år/Lohkot 12 v
24.5.2022 16:37 Nyheter / Alandia Cup

Grupper 12 år /Lohkot 12 v

Alandia Cup – Grupper 12 år /Lohkot 12 v

Flickor/Tytöt

Grupp/Lohko A

FC Kirkkonummi

FC Kontu T10-11 sininen

Haukiputaan Pallo T1011/Keltainen

IF Brommapojkarna 2

Kauklahden Pyrintö

NuPS T10 / Sininen

Pargas IF F10

PPJ/valkoinen

Grupp/Lohko B

FC Kontu T10-11 valkoinen

FC Nokia/sininen

FC WILD T2010

Gnistan gul

Haukiputaan Pallo T1011/Vihreä

Lohjan Pallo T1011

PPJ/sininen

SalPa

Grupp/Lohko C

FC Nokia / valkoinen

HooGee GrIFK YJ T10, VALKOINEN

IFK Mariehamn

Koips / Timanttitytöt

Pajamäen Pallo-Veikot (PPV)

PPJ/oranssi

SalPa sininen

Grupp/Lohko D

Ekenäs Idrottsförening r.f. - EIF F10-11

FC Kirkkonummi F12 Black

FC Kuffen F10/11

Gnistan blå

HooGee GrIFK YJ T10, MUSTA

IFFK/IF Fram F10

NuPS T10 / Punainen

Pojkar/Pojat

Grupp/Lohko A

Bälinge IF P-10

FC HIK

FC Jazz P12

FC Kapina

Helsingin Ponnistus

HooGee P10 Salamat sininen

Laajasalon Palloseura

Pargas IF P10

Grupp/Lohko B

EIF/grön

HooGee P10 Salamat sinivalkoinen

KP-75/TuPS YJ B

Laajasalon Palloseura Musta

Mäntsälän Urheilijat / Keltainen

Salon Palloilijat 2010

Tampereen Pallo Veikot, TPV/10

Grupp/Lohko C

EIF/vit

Helsingin Ponnistus P2010

HooGee P10 valkoinen

KP-75/TuPS YJ A

Laajasalon Palloseura Vihreä

Mäntsälän Urheilijat / Vihreät

Tampereen Pallo Veikot, TPV

Grupp/Lohko D

BK-46

FC Kirkkonummi C

HIFK/2

IFFK

Lehmon pallo -77

Malmin Palloseura / Keltainen

PPJ Laru Sininen

Grupp/Lohko E

FC Kasiysi Droidit

FC Kirkkonummi B

HIFK

IFK Mariehamn P10 Grön

Lohjan Pallo / musta

Malmin Palloseura / Musta

PPJ Laru Valkoinen

Grupp/Lohko F

FC Kasiysi Kloonit

FC Kirkkonummi A

HyPS Punainen

IFK Mariehamn P10 Vit

Lohjan Pallo / sininen

PK-35

Puotinkylän Valtti A

Grupp/Lohko G

HyPS Sininen

IIF Fotboll rf P10

Jomala IK

KOPSE

Lohjan Pallo / valkoinen

PK-35 musta

Puotinkylän Valtti B


   
Alandia Cup
«  Augusti   »
Ti Ons To Fre
 
 
 Veikkausliga
 
 Turnering
 
 Evenemang
Kategorier